Μετά από την απόφαση της Γ.Σ. του ΤΕΙ/Μ. οι δηλώσεις μαθημάτων των φοιτητών, θα πρέπει να επαναληφθούν από την αρχή και στο χρονικό διάστημα από 08-10-2011 έως 12-10-2011.

Διευκρινίσεις:

1. Η δήλωση θα περιλαμβάνει μαθήματα ΜΟΝΟ των ΜΟΝΩΝ ΕΞΑΜΗΝΩΝ (Α’ – Γ’ – Ε’ – Ζ’)
  2. Δεν υπάρχουν αλυσίδες στα προαπαιτούμενα μαθήματα, δηλαδή Πληροφορική Ι – Πληροφορική ΙΙΙ.
  3. Έχουν δικαίωμα εγγραφής στο εργαστηριακό μάθημα του οφειλόμενου μαθήματος ΜΟΝΟ οι φοιτητές που το δηλώνουν για πρώτη φορά. Οι υπόλοιποι θα επιλέξουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ την επιλογή ΜΟΝΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. Δηλαδή:
    • Aν κάποιος δήλωσε παλαιότερα το εργαστήριο και δεν το παρακολούθησε (δεν καταχωρήθηκε δηλαδή βαθμολογία στην καρτέλα του) θα πρέπει να το ξαναδηλώσει.
    • Αν κάποιος δήλωσε παλαιότερα το εργαστήριο και κόπηκε από απουσίες, θα πρέπει να το ξαναδηλώσει.
    • Αν κάποιος δήλωσε παλαιότερα το εργαστήριο και κόπηκε στις εξετάσεις (καταχωρήθηκε η βαθμολογία στην καρτέλα του) δεν θα πρέπει να το ξαναδηλώσει, θα κατέβει μόνο στις τελικές εξετάσεις.

Επειδή θα γίνει έλεγχος να είστε προσεκτικοί τι δηλώνετε.