Εικόνα Ενηξμέρωση για Πτυχιακή Εργασία

Σε αυτή τη φόρμα οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν τα στοιχεία της πτυχιακής τους εργασίας, εφόσον ο επόπτης καθηγητής δεν απασχολείται πλέον στο Τμήμα.
Η λίστα των εκτάκτων καθηγητών που διδάσκουν στο τμήμα το Χειμ. εξάμην 2019-20 βρίσκεται εδώ:

Ειδικότερα:
– Εφόσον ο επιβλέποντας της πτυχιακής δεν βρίσκεται στη λίστα ΚΑΙ δεν είναι μόνιμος, θα πρέπει να συμπληρώσετε τα στοιχεία σας έτσι ώστε να γίνει καταρχήν μία καταγραφή και στη συνέχεια ανάθεση.
– Υπάρχουν λίγες περιπτώσεις όπου ο επιβλέποντας ήταν μόνιμος καθηγητής του τμήματος και έχει συνταξιοδοτηθεί. Και αυτές οι περιπτώσεις θα πρέπει να δηλώσουν τα στοιχεία τους.

Συμπληρώνεται 1 αίτηση για κάθε πτυχιακή, ανεξαρτήτως του αριθμού των φοιτητών που την έχουν αναλάβει.

Θα πρέπει να συμπληρωθούν όλα τα στοιχεία όπως έχουν δηλωθεί στη Γραμματεία του Τμήματος, δεν θα πρέπει να δηλώνονται τίτλοι θέματος ή ημερομηνίες που δεν ισχύουν επίσημα.

Οι απαντήσεις στα πεδία θα πρέπει να είναι σύντομες και σύμφωνες με τα στοιχεία που ζητούνται.

Η φόρμα καταγραφής θα είναι διαθέσιμη έως 10/12/2019.