Όσοι φοιτητές έχουν δηλώσει το μάθημα Βάσεις Δεδομένων ΙΙ (Ε) μπορούν να το παρακολουθήσουν κανονικά δηλώνοντας μια εκ των 2 ομάδων:
1) του κ. Γκίκα την οποία θα βρείτε μέσα στο e-class στο μάθημα ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΙΙ (Ε) (DEMES220) κάνοντας εγγραφή στην ομάδα χρηστών Βάσεις Δεδομένων ΙΙ (Ε) – Παρασκευή 14.00-16.00.
2) της κας. Ευθυμιοπούλου την οποία θα βρείτε μέσα στο e-class στο μάθημα ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΙΙ (Εργαστήριο) (DEMES397).

Σημείωση:
Όσοι φοιτητές έχουν δηλώσει το μάθημα Βάσεις Δεδομένων ΙΙ (Ε) παρατηρήθηκε ότι δεν εμφανίζεται στη δήλωση τους λόγω προσωρινής αναβάθμισης του συστήματος. Αυτοί οι φοιτητές μπορούν να παρακολουθήσουν κανονικά το εργαστήριο όπου και θα βαθμολογηθούν κανονικά στο τέλος του εαρινού εξαμήνου. Όσοι φοιτητές είναι “Μόνο εξετάσεις” να επικοινωνήσουν με τους καθηγητές ώστε να εκπονήσουν εργασία εξαμήνου που θα τους δώσει το δικαίωμα συμμετοχής σε τελική εξέταση στο τέλος του εξαμήνου.