Σχετικά Το μάθημα “Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός”, Θεωρία και Εργαστήριο π.ΕΠΔΟ/Μ:

Α) Για τους φοιτητές που υποχρεούνται να παρακολουθήσουν το μάθημα (ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ), το μάθημα μεταφέρεται στον επόμενο Ακαδημαϊκό εξάμηνο (Εαρινό 2017-18). Επισημαίνεται πως οι ώρες του συγκεκριμένου μαθήματος ΔΕΝ θα προσμετρήσουν στο σύνολο των ωρών της δήλωσης των φοιτητών.

Β) Οι φοιτητές που δήλωσαν την θεωρία του μαθήματος, εξετάζονται κανονικά την Δευτέρα 22/1/2018 σύμφωνα το πρόγραμμα εξετάσεων που έχει ανακοινωθεί.

Οι φοιτητές που δήλωσαν το εργαστήριο και ανήκουν στην κατηγορία “ΜΟΝΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ” θα εξεταστούν κανονικά την Τρίτη 23/1/2018 στα εργαστήρια ΕΠΔΟ3 & ΕΠΔΟ4 στις 6 μ.μ. Οι φοιτητές της συγκεκριμένης κατηγορίας πρέπει να δηλώσουν την επιθυμία τους εξέτασης στο εργαστηριακό σκέλος στην φόρμα ΕΔΩ.

Επισημαίνεται πως οι φοιτητές της συγκεκριμένης κατηγορίας δεν θα έχουν το δικαίωμα εξέτασης στο μάθημα (Θεωρία και Εργαστήριο) το επόμενο ακαδημαϊκό εξάμηνο, δηλαδή στις εξετάσεις του ιουνίου 2018.