ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ 2022-2023

Επιστημονικά Υπεύθυνος: Καθηγητής Αρ. Γαρμπής

20/03/2023

Μετά το πέρας του χρόνου υποβολής των αιτήσεων εκδήλωσης ενδιαφέροντος από τους φοιτητές του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (πρώην Διοίκησης Επιχειρήσεων Μεσολογγίου του Πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας) για τη συμμετοχή τους στην πράξη «Πρακτική Άσκηση τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023» με κωδικό MIS 5181130 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020» το οποίο συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (Ε.Κ.Τ.) και από εθνικούς πόρους, διαπιστώθηκε ότι δεν υπέβαλε αίτηση κανένας φοιτητής.

Ακολούθησε προθεσμία υποβολής ενστάσεων, όπου μετά το πέρας υποβολής τους διαπιστώθηκε ότι δεν υπεβλήθη καμία.

H Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

(Πρώην Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων  (Μεσολόγγι) – ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας) του Πανεπιστημίου Πατρών

• Γαρμπής Αριστογιάννης,Επιστημονικά Υπεύθυνος – Πρόεδρος
  • Ρήγκου Μαρία, Γραμματέας