Για να πάρετε μέρος στην διαδικασία ανάληψης πτυχιακής εργασίας θα πρέπει να δηλώσετε τα στοιχεία των φοιτητών που απαρτίζουν την ομάδα σας.

Αν θέλετε να πάρετε θέμα πτυχιακής μόνοι σας, θα πρέπει να δηλώστε τα στοιχεία σας στα πεδία που αναφέρονται στον πρώτο φοιτητή.

Θα πρέπει να δηλώστε ομάδα είτε πάρετε μέρος στην κλήρωση είτε σας δοθεί θέμα με απευθείας ανάθεση

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνο οι φοιτητές που:

•  έχουν περάσει 24 μαθήματα (πλήρη μαθήματα) του προγράμματος σπουδών σας.
  • Δεν έχουν ξαναπάρει θέμα στο προηγούμενο Ακαδημαϊκό έτος

Διαβάστε με προσοχή τις οδηγίες που υπάρχουν στην φόρμα δήλωσης της ομάδας σας.

Για την δήλωση της ομάδας σας μπορείτε να ακολουθήστε τον επόμενο σύνδεσμο:

ΔΗΛΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΠΤΥΧΙΑΚΗΣ

Το σύστημα θα είναι ανοικτό έως την  ΤΡΙΤΗ 1/11/2022

ΠΡΟΫΠΟΘΈΣΕΙΣ:

— ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ.

— ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

Στην διαδικασία της ανάθεσης θα προηγηθούν οι ομάδες με 3 άτομα και στην συνέχεια οι ομάδες με 2 άτομα. κλπ.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

— Μπορείτε να κάνετε ΥΠΟΒΟΛΗ των στοιχείων σας σε ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΑ  και MONO  μία φορά.

— Αν κάνετε δύο φορές ή περισσότερες “δήλωση της Ομάδας σας” τότε θα ΔΙΑΓΡΑΦΕΊΤΕ αυτομάτως και από όλες τις ομάδες.

— Αν είστε ομάδα 2 ή 3   ατόμων τότε θΑ ΠΡΕΠΕΙ να δηλώσει την ομάδα σας ο ΕΝΑΣ φοιτητής και να συμπληρώσει τα στοιχεία των υπολοίπων.

— Όταν δείτε το μήνυμα “Η ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΕΙ.” τότε η δήλωση της ομάδα σας είναι ΕΠΙΤΥΧΗΣ.

— Έχετε το δικαίωμα να αλλάξετε την επιλογή σας, όσες φορές θέλετε, μέχρι την ΤΡΙΤΗ 1/11/2022 χρησιμοποιώντας τον σύνδεσμο που εμφανίζεται μετά την υποβολή της φόρμας, ή στο email που θα σας σταλεί.

– Οι αιτήσεις θα ελεγχθούν από την γραμματεία και θα ανακοινωθούν οι ομάδες μαζί με τα διαθέσιμα θέματα στο site του Τμήματος

Για απορίες στείλτε email στο demiris@upatras.gr  γράφοντας στο ΘΕΜΑ:  ΑΠΟΡΙΕΣ

Συνδεθείτε στο Google, για να αποθηκεύσετε την πρόοδό σου. Μάθετε περισσότερα

* Απαιτείται