Εικόνα Διδάσκοντες Σημαντική Ανακοίνωση

ΠΡΟΣΟΧΗ:  Αφορά φοιτητές των Τμημάτων πρώην ΤΕΙ Πάτρας, Μεσολογγίου, Δυτικής Ελλάδος που ενετάχθησαν στο ΔΕΤ, όπου οι φοιτητές οφείλουν Ὁρολογία / Ξένη Γλῶσσα / Αγγλικά /Εμπορικά Αγγλικά ή όπως αλλοιώς αναγράφεται στο τότε πρόγραμμα σπουδών.

Οι εξετάσεις θα διεξαχθούν την ΤΡΙΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ ώρα 17:00  στο eclass:

Ταυτοπροσωπία θα γίνει μέσω ΖΟΟΜ στο link που θα ανακοινωθεί μέσω eclass.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

1. ΜΠΕΙΤΕ στο eclass (και εγγραφείτε ως χρήστες) και στις εξετάσεις στο Zoom, ΜΟΝΟ με τους ιδρυματικούς κωδικούς σας. Ειδ άλλως είτε θα καταγραφείτε ως ανώνυμοι και δεν θα λάβετε βαθμο είτε δεν θα επιτραπεί από το σύστημα η εξέτασή σας.

2. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να συμπληρώσετε έντυπη δηλωση εξ αποστασεως ηλεκτρονικής εξέτασης.

(Φροντίστε όμως να έχετε δηλωσει το μάθημα μέσω της Γραμματείας σας όταν κάνατε εδηλώσεις κάθε εξἀμηνο για να βγεί χωρίς προβλήματα ο βαθμός στην καρτέλα σας)

3. Επικοινωνία εισάγεται μόνο μέσω μηνυμἀτων από το eclass.

Γιώργος Κακαρελίδης